Wyjazd Kalisz Pomorski 2016

W sobotę 1 października organizujemy wyjazd do Kalisza Pomorskiego.

 

Wyjeżdżamy w sobotę o 8,15 z dworca Wałcz-Raduń  szyno-busem. Każdy kupuje bilet za siebie i za rower (11,50zł plus 7zł).  Z Kalisza do Wałcza pokonujemy już drogę powrotna na rowerach. Trasa powrotna liczy sobie około 100km. Na pewno droga będzie urozmaicona. Trochę asfaltu, szutru i leśne drogi. Ale nie będziemy się śpieszyć i spokojnie ją przejedziemy. Zabieramy ze sobą kanapki z drugim śniadaniem, picie i dętkę na zapas. Jak będzie taka potrzeba to na obiad się gdzieś zatrzymamy. Może w Tucznie.  Oczywiście o ile będzie pogoda bo jak będzie padało to wyjazd przełożymy na inny termin. Jeżeli potrzebujecie więcej informacji to piszcie. Mirek będzie komandorem wyjazdu i on przygotuje więcej trasę. Będą z nami nasze Służby zdrowia ale na pewno tylko po to by z nami się przejechać.  

mapa google pokazuje  trasę z Kalisza Pomorskiego do Wałcza ale niestety nie uwzględnia dróg leśnych i w sumie nie  jest tak dokładnie ta trasa która pojedziemy.

Chętni nie tylko członkowie wktr mogą zapisywać się mailem na adres klubu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub telefonicznie lub wystarczy na facebooku się zgłosić. Liczba miejsc ograniczona gdyż w sumie nie wiadomo ile osób zabierze szynobus z rowerami. Ale myślę że konduktor da się uprosić by zabrać wszystkich jak będzie za dużo. :)